Sözler

Sensizlik Sözleri

Aşk acısı ve karşılıksız sevmek insanı yakan en zor durumlardan biri ve bunun neticesinde sensizlik sözleri kelimelerinin ortaya çıkmasına sebep olan durumdur. Bu konuya vurgu yapmak ve aşkınızı kelimelere dökmenizde faydalı olacak sözlerimize yer verilmektedir.

Sensizlik sözleri 2024 içeriğimizde sensizliği anlatan sözler ve sevgiliye uzun sensiz yapamam sözleri yer almaktadır. Aşk acısı çeken her kişinin işine yarayacak olan konumuza devam edelim. ( Ayrıca aşk acısı nasıl geçer konumuzu da inceleyebilirsin.)

Editör Seçimi: Sensizliği anlatamam, düşüncelerim lâl oldu. Gözlerime baksan yeterdi; bu dünya benim olurdu.

Sevgiliye Uzun Mesajlar için sinanoksuz.com/sevgiliye-uzun-mesajlar/ bağlantısına tıkla!

İlgili Makaleler


Sensizlik Sözleri

Konumuzun ana başlığı olan sensizlik sözleri kısmını incelemektesiniz. Ayrıca farklı alt başlıkta hazırlanan sözlere de alta indikçe ulaşmanız mümkün. Sensizlik ile ilgili sözler sizlerle.

Sevgiliye Sensizlik İle İlgili Sözler

⏩ Sensizlik geceleri cama vuran rüzgar gibiydi; hayalin gelmiş gibi ama sanki hiç orada olmamışsın gibi…

⏩ Sensizliği en iyi sessizlikle açıklayabilirim. Sensizliğin acısının kelimelerle bir tarifi yok.

⏩ Tarihler sensizliği gösterdiğinde bu evde sessizlik hakim olur. Gölgelerle konuşurum. Seni sana anlatırım. Hem ağlarım hem yakınırım.

⏩ O günün seni gördüğüm son gün olduğunu bilseydim sımsıkı sarılırdım sana. Sensizliğin ne olduğunu öğrettin için kızgınım sana. Tutarsızım, umarsızım, hastayım…

⏩ Sensizliği anlatamam, düşüncelerim lâl oldu. Gözlerime baksan yeterdi; bu dünya benim olurdu.

⏩ Tüm uzun sensizlik olmuyor mesajları bomboş geliyor şimdi. Sensizliğin acısı sözle anlatılmaz, bu acıyla buralarda daha fazla kalınmaz!

⏩ Tükendim, hırpalandım, cezalandırıldım bu hayatta. Her şeyimi alsalardı da seni geri verselerdi. O zaman bu, dünyadaki her şeye değerdi.

⏩ Aşkından yandım alev alev, bana seni getiren o günün beni benden alacağını nereden bilebilirdim ki…

⏩ Günlerden Cuma, ellerim bomboş, yüreğim sarhoş, kalbim atmıyor artık. Bedenin burada olsa ne fark eder; ruhun bir başkasının yanındaysa, bu dünya artık dar bana…

⏩ Senin hayalinle yaşıyorum, her gün seni düşünüyorum. Bir gün unutursam seni, senin yanına gelmişim demektir.

⏩ Hatırlamak için önce unutmak gerekir. Beynimin her hücresinde sen, kalbimin her atışında ben; bu dünyaya lanet ediyorum. Neden seninle gelecek cesareti bulamadım bilmiyorum.

⏩ Şimdi gelsem, kabul eder misin beni? Döner miyiz eski günlere? Her şey için çok geç biliyorum ama burada sana aşık bir adam var, ne dersen de sensizliği kabul etmiyorum.


Sensizliği Anlatan Sözler

Ana konumuzun bir diğer başlığı olan sensizliği anlatan sözler kısmına geldiniz. Bu kısmı incelemek için lütfen okumaya devam ediniz.

Sensizliği Anlatan Sözler

⏩ Seven sevdiğini unutmaz. Kalbinin bir köşesine gömer. O köşeden çıkarmaya cesaret edemez. O günleri yaşaya bir daha cesaret edemez.

⏩ Seni sana anlatsam aşık olurdun. Kim bu şanslı kız deyip gönüllere tutunurdun. Bu sensizlik seni mahvetti, beni de benden etti.

⏩ Aşkın gözü kördü. Gittin, hayalin kaldı bana. Bu hayal her an yanımda. Fiziken olmasan da yanımda, hayalin her akşam gülümsüyor bana.

⏩ Her günün sabahında akşam olsun isterim. Akşam olsun da hayalinde gel bana. Gülümse ve ağlama de; ben gittim ama sevgimiz hiç bitmeyecek de… 

⏩ Seven sevdiğine aşkını söylesin. Bir gün çok geç olabilir. Sevgili giderse kalbinin bir yarısı da gider, bu hayat burada biter.

⏩ Sesini, gülüşünü, bakışını unuttum. Yüzünü, sözünü, gözünü unuttum; ama sesin… Yalnızlığımın tek tesellisi…

⏩ Şimdi sensizliği anlatan sözler o gülen gözlerin ardına saklandı. Yaşam, benim için bir oyundu. O oyun sen gittikten sonra bozuldu.

Aşk derken sana, yalnızlığımı alıyor bir an. Sevdiğim gün seni, senin de seveceğini bilmezdim beni. Bir gün unutursun diyordun bana, bak ismin hala kulağımda.


Sevgiliye Sensiz Yapamam Sözleri

Bu kısımda sevgiliye sensiz yapamam sözleri uzun ve sensiz olmuyor mesajları uzun yer almaktadır.

Sevgiliye Sensiz Yapamam Sözleri

⏩ Uzun sensizliklerde bile, senin varlığın yanımda hissettiğim en büyük hazine. Seni seviyorum ve seninle geçirdiğim her anın değerini biliyorum.

⏩ Seni ne kadar özlediğimi söylemeye kelimelerim yetmez. Uzun sensizliklerde bile, senin sevginle dolu mesajların bana umut veriyor.

⏩ Uzun sensizliklerde bile, seni sevdiğim gerçeği hiçbir zaman değişmeyecek. Seni düşündükçe, sensizlik bile güzel geliyor bana.

⏩ Seni her düşündüğümde, seninle geçirdiğim anılarımız canlanıyor gözümün önünde. Uzun sensizlikler bile, seni sevmenin bana verdiği güçle aşılabiliyor.

⏩ Sensizlikte geçen her an, seni daha çok özlememi sağlıyor. Ama seni sevmenin verdiği güçle, uzun sensizlikleri bile aşabiliyorum.

⏩ Sensizlikte kaybolmadım, kayboldum sensizlikte. Seni beklediğim her saniye, uzun sensizliklere yenildim.

⏩ Sana bir uzun mesaj göndermek, en güzel günümün bile daha güzel olmasını sağlar. Seninle olan uzun sensizliklerde, tek düşüncem sana yeniden kavuşmak.

⏩ Seninle aramdaki uzun mesafeler, kalplerimiz arasındaki sevgiyi azaltamaz. Seni her düşündüğümde, seninle olan uzun sensizlikleri unutuyorum.

⏩ Uzun sensizliklerde bile, senin sevgin bana güç veriyor. Mesaj atsan bile atmasan bile, seni sevdiğim ve seni özlediğim her zaman aynı kalacak.

⏩ Sensizlikte geçen her saniye, seni özlemimi arttırıyor. Seni düşündükçe, sensizlik bile güzel geliyor bana.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün